This schedule is locked.
Group Name | Division | Equipment Warm-up | Transit | Holding | Perform |
Pasco HS | RA - Round 1 | 11:44 AM | 11:51 AM | 11:53 AM | 12:00 PM |
St. Petersburg HS | RA - Round 1 | 11:51 AM | 11:58 AM | 12:00 PM | 12:07 PM |
Leto HS | RA - Round 1 | 11:58 AM | 12:05 PM | 12:07 PM | 12:14 PM |
Armwood HS | RA - Round 1 | 12:05 PM | 12:12 PM | 12:14 PM | 12:21 PM |
Springstead HS | RA - Round 1 | 12:12 PM | 12:19 PM | 12:21 PM | 12:28 PM |
Cypress Creek HS (Pasco) | RA - Round 1 | 12:19 PM | 12:26 PM | 12:28 PM | 12:35 PM |
Sumner HS | RA - Round 1 | 12:26 PM | 12:33 PM | 12:35 PM | 12:42 PM |
BREAK | 12:49 PM | ||||
Steinbrenner HS JV | RA - Round 2 | 12:39 PM | 12:46 PM | 12:48 PM | 12:55 PM |
Brandon HS | RA - Round 2 | 12:46 PM | 12:53 PM | 12:55 PM | 1:02 PM |
East Bay HS | RA - Round 2 | 12:53 PM | 1:00 PM | 1:02 PM | 1:09 PM |
River Ridge HS | RA - Round 2 | 1:00 PM | 1:07 PM | 1:09 PM | 1:16 PM |
Jefferson HS | RA - Round 2 | 1:07 PM | 1:14 PM | 1:16 PM | 1:23 PM |
Bartow HS JV | RA - Round 2 | 1:14 PM | 1:21 PM | 1:23 PM | 1:30 PM |
Calvary Christian HS | RA - Round 2 | 1:21 PM | 1:28 PM | 1:30 PM | 1:37 PM |
Tarpon Springs MS | RA - Round 2 | 1:28 PM | 1:35 PM | 1:37 PM | 1:44 PM |
AWARDS AND CRITIQUE | 1:51 PM | ||||
Braden River Cadets | CN | 3:09 PM | 3:16 PM | 3:18 PM | 3:25 PM |
Northside Christian Cadets | C | 3:16 PM | 3:23 PM | 3:25 PM | 3:32 PM |
Seminole MS (Pinellas) | C | 3:23 PM | 3:30 PM | 3:32 PM | 3:39 PM |
BREAK | 3:46 PM | ||||
Parrish Community HS | SAAA | 3:32 PM | 3:40 PM | 3:42 PM | 3:50 PM |
Plant City HS | SAAA | 3:40 PM | 3:48 PM | 3:50 PM | 3:58 PM |
Braden River HS JV | SAAA | 3:48 PM | 3:56 PM | 3:58 PM | 4:06 PM |
King HS | SAAA | 3:56 PM | 4:04 PM | 4:06 PM | 4:14 PM |
Bartow HS | SAAA | 4:04 PM | 4:12 PM | 4:14 PM | 4:22 PM |
Newsome HS JV | SAAA | 4:12 PM | 4:20 PM | 4:22 PM | 4:30 PM |
Northside Christian HS | SAAA | 4:20 PM | 4:28 PM | 4:30 PM | 4:38 PM |
East Lake HS | SAAA | 4:28 PM | 4:36 PM | 4:38 PM | 4:46 PM |
J. W. Mitchell HS JV | SAAA | 4:36 PM | 4:44 PM | 4:46 PM | 4:54 PM |
Little Hawks Exhibition | 5:02 PM | ||||
AWARDS AND DINNER | 5:10 PM | ||||
LIGHTS OUT DELAY | 6:15 PM | ||||
Palm Harbor University HS | SAA | 6:12 PM | 6:20 PM | 6:22 PM | 6:30 PM |
Steinbrenner HS | SAA | 6:20 PM | 6:28 PM | 6:30 PM | 6:38 PM |
Robinson HS | SAA | 6:28 PM | 6:36 PM | 6:38 PM | 6:46 PM |
Sunlake HS JV | SAA | 6:36 PM | 6:44 PM | 6:46 PM | 6:54 PM |
BREAK | 7:02 PM | ||||
Braden River HS | SA | 6:52 PM | 7:00 PM | 7:02 PM | 7:10 PM |
J. W. Mitchell HS | SA | 7:00 PM | 7:08 PM | 7:10 PM | 7:18 PM |
Seminole HS (Pinellas) | SO | 7:06 PM | 7:15 PM | 7:17 PM | 7:26 PM |
Sunlake HS | SW | 7:13 PM | 7:23 PM | 7:25 PM | 7:35 PM |
AWARDS AND CRITIQUE | 7:45 PM | ||||