NTCA at LAMAR HS (SITE 2)
Saturday, February 1, 2020 - LAMAR HS
Cadets of Parker County
Aledo, TX
CN
10:30 AM
Timberview MS
Fort Worth, TX
CN
10:37 AM
Martin Cadets
Arlington, TX
CN
10:44 AM
Queen City HS
Queen City, TX
N
10:51 AM
Arlington Heights HS
Fort Worth, TX
N
10:58 AM
Lake Highlands HS Black
 
N
11:05 AM
Ranchview HS
Valley Ranch, TX
N
11:12 AM
RL Turner HS
Carrollton, TX
N
11:19 AM
Community HS
Nevada, TX
N
11:26 AM
Waco HS
Waco, TX
N
11:33 AM
Cedar Hill HS
Cedar Hill, TX
N
11:40 AM
BREAK
11:47 AM
Boswell HS
Fort Worth, TX
RAA/RA - Round 1
12:02 PM
Burkburnett HS
Burkburnett, TX
RAA/RA - Round 1
12:09 PM
Farmersville HS
Farmersville, Texas
RAA/RA - Round 1
12:16 PM
Keller Central HS
 
RAA/RA - Round 1
12:23 PM
Lamar HS Blue
Arlington, TX
RAA/RA - Round 1
12:30 PM
Frisco Centennial HS JV
Frisco, TX
RAA/RA - Round 1
12:37 PM
Western Hills HS
Benbrook, TX
RAA/RA - Round 1
12:44 PM
Lake Highlands JV
Dallas, TX
RAA/RA - Round 1
12:51 PM
Byron Nelson HS
Trophy Club, TX
RAA/RA - Round 1
12:58 PM
RETREAT- Cadet, Novice, RAA/RA RD 1
1:20 PM
Winnsboro HS
Winnsboro, TX
RAA/RA - Round 2
2:20 PM
Braswell HS JV
Aubrey, TX
RAA/RA - Round 2
2:27 PM
Terrell HS Varsity
Terrell, TX
RAA/RA - Round 2
2:34 PM
John Horn Black
Mesquite, TX
RAA/RA - Round 2
2:41 PM
Saginaw HS
Saginaw, TX
RAA/RA - Round 2
2:48 PM
Mansfield HS JV
Mansfield, TX
RAA/RA - Round 2
2:55 PM
Tyler Lee HS
Tyler, TX
RAA/RA - Round 2
3:02 PM
Legacy Christian Academy
, TX
RAA/RA - Round 2
3:09 PM
Timberview HS
Arlington, TX
RAA/RA - Round 2
3:16 PM
BREAK
3:23 PM
Richland HS
North Richland Hills, TX
RAA/RA - Round 3
3:38 PM
Arlington HS Varsity
Arlington, TX
RAA/RA - Round 3
3:45 PM
Azle HS JV
Azle, TX
RAA/RA - Round 3
3:52 PM
Howe HS
Howe, TX
RAA/RA - Round 3
3:59 PM
Chisholm Trail HS
Ft. Worth, TX
RAA/RA - Round 3
4:06 PM
John Horn Red
Mesquite, tx
RAA/RA - Round 3
4:13 PM
Timber Creek HS JV
Fort Worth, TX
RAA/RA - Round 3
4:20 PM
Richardson HS
Richardson, TX
RAA/RA - Round 3
4:27 PM
Newman Smith HS
 
RAA/RA - Round 3
4:34 PM
Argyle HS
Argyle, TX
RAA/RA - Round 3
4:41 PM
RETREAT-RAA/RA RD 2 & 3
5:00 PM
JJ Pearce HS
Richardson, TX
SAA/SA - Round 1
6:00 PM
Cleburne HS Varsity
Cleburne, TX
SAA/SA - Round 1
6:08 PM
Summit HS
Mansfield, TX
SAA/SA - Round 1
6:16 PM
Denton HS
Denton, TX
SAA/SA - Round 1
6:24 PM
Lewisville HS
Lewisville, TX
SAA/SA - Round 1
6:32 PM
Highland Park HS
Highland Park, TX
SAA/SA - Round 1
6:40 PM
Frisco Centennial HS Varsity
Frisco, TX
SAA/SA - Round 1
6:48 PM
BREAK
6:56 PM
Lebanon Trail HS
Frisco, TX
SAA/SA - Round 2
7:11 PM
Mansfield HS
Mansfield, TX
SAA/SA - Round 2
7:19 PM
Lake Highlands HS
Dallas, TX
SAA/SA - Round 2
7:27 PM
Braswell HS Varsity
Aubrey, TX
SAA/SA - Round 2
7:35 PM
Flower Mound HS Blue
Flower Mound, TX
SAA/SA - Round 2
7:43 PM
Brock HS
Brock, TX
SAA/SA - Round 2
7:51 PM
Marcus HS
Flower Mound, TX
SAA/SA - Round 2
7:59 PM
James Martin HS
Arlington, TX
SAA/SA - Round 2
8:07 PM
BREAK
8:15 PM
Timber Creek HS
Keller, TX
NA
8:30 PM
Lamar HS
Arlington, TX
NA
8:38 PM
Azle HS Varsity
Azle, TX
NA
8:46 PM
Timberview HS
Arlington, TX
NA
8:54 PM
Forney HS
Forney, TX
NA
9:02 PM
Eagle Mountain Independent
Saginaw, TX
IA
9:10 PM
CLASS BREAK
9:18 PM
Flower Mound HS Open
Flower Mound, TX
SO
9:21 PM
CLASS BREAK
9:30 PM
Marcus HS
Flower Mound, TX
SW
9:33 PM
RETREAT
9:45 PM
CRITIQUE (Register online)
9:45 PM
Generation Date: